Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Lehetőség elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak.

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget épületszigetelő szakmérnök pozícióba.

Feladatok

  • Épületek hang-hő-és vízsszigetelése során adódó tervezési, szakértési, kivitelezési feladatainak ellátása
  • Épületszigetelési műszaki szakértés, szakmai megoldási javaslatok kidolgozása
  • Épületszigetelési szakági alvállalkozók irányítása
  • Projektek épületszigetelésének szakmai támogatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az épületszigetelési szakági alvállalkozók

Elvárások

  • Felsősokú végzettség és/vagy épületszigetelő szakmérnök képesítés
  • Több éves kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezni ezen a linken tudsz!

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Újabb egészségügyi támogatást adott át a Market

A Szent Margit Kórház számára nyújtott egymillió forint értékű támogatást.

Építőipari cég nyújt komoly támogatást a Bátor Tábornak

A Market hosszú távú támogatást kötött a gyermek-egészségügyi intézménnyel.

Félbehagyott épületből négycsillagos superior szálloda Esztergomban

A Market Építő Zrt. fejlesztése panorámát kínál a bazilikára.

Hirdetés