Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Műszaki projektmenedzsert/lebonyolítót keres a Hello Wood!

Vegyél egy kis kivitelezés koordinálást, tervezési véleményezést, adj hozzá gyártási folyamat szervezést, ütemterv készítést, meg egy adag kapcsolattartást, meetingelést és nagyjából meg is vagyunk. Ha nem ismeretlen az építészet és kivitelezés világa, legalább 5 éves tapasztalatod van hasonló területen, akkor jelentkezz a Hello Woodhoz műszaki lebonyolítónak!

Feladatok

  • építészeti tervek megvalósítás szempontjából való véleményezése és költségbecslése
  • költségvetési kiírás készítése
  • ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • vállalkozásba adás, versenyeztetés
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, tervezővel, műszaki ellenőrrel
  • koordinációs meetingek lebonyolítása, ügyvezetői/megrendelői megbeszéléseken való aktív részvétel
  • gyártási folyamat megszervezése
  • munkák átadás-átvételének lebonyolítása
  • partner és beszállítói hálózat bővítése, meglévőkkel kapcsolattartás.

Elvárt tapasztalatok

  • 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kivitelezés lebonyolításában szerzett gyakorlat
  • kiváló szervezőkészség és jó problémamegoldó készség
  • határozott fellépés, megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Jó hangulatú, kreatív csapatban történő munkavégzés, fejlődési lehetőség és szakmai kihívás, magyar-és nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Bérezés: piacképes. Béren felüli juttatások, valamint teljesítményarányos bónusz/egyéni célprémium.

Jelentkezés: bérigény megjelölésével a job@hellowood.eu email címen (Lakatos Niki).

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

30 ország alkotói a Hello Woodon

A Kapolcs melletti Csóromföldén felépült campus egész évben nyitva áll a nemzetközi kreatív projektek előtt.

A Hello Wood 9 magyar egyetemet hívott Csopakra építeni

Először dolgozott együtt az összes építészeti képzés egy település fejlesztésén

BUILDERS - ÉPÍTŐK | könyvbemutató

Épít ~ tesz, alkot, létrehoz, csinál, készít. A Hello Wood könyvbemutatója.

Hirdetés