Állások a szektorban rovatunk hirdetési lehetőségeiért keressétek értékesítőinket az info@octogon.hu címen!

Kert- és tájépítész tervező munkatársat keresünk hosszú távra, összetett feladatkörrel, ami végigkíséri a tervezési folyamat teljes hosszát, koncepcióalkotástól kivitelezésig.

Csatlakozz csapatunkhoz kert- és tájépítészként Budapesten!

Mit ajánlunk?

  • Lendületes csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőségek
  • stabil vállalati háttér
  • kiváló munkakörülmények

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség és szakmai tapasztalat
  • Jártasság kiviteli tervdokumentáció készítésében
  • Program ismeret: ArchiCAD, Photoshop, MS Office
  • 3D tervezési képesség
  • Jó szervezőkészség, önálló munkavégzésre való képesség, terhelhetőség
  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • AutoCAD, Revit, 3ds Max ismerete
  • Egyéb látványtervező programok használata
  • Angol nyelv ismerete

Várjuk jelentkezésed: az e-mailben e-mail címre (magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, csatolmány vagy link formátumban megosztott portfólióval, fizetési igénnyel és a legkorábbi várható kezdés időpontjával).
Tárgy: Pályázat kert- és tájépítész pozícióra

Ha tetszett a cikk, és szeretnél előfizetni magazinunkra, itt teheted meg.

Kapcsolódó cikkek

Gipszkartonos építésvezető

Munkalehetőség elkötelezett munkavállalóknak.

Festő művezető

Elhivatott, kiváló minőségű munkára elkötelezett szakembert keresnek.

Garanciális projektmenedzser

Munkalehetőség azonnali kezdéssel.

Hirdetés